Informace o nás

Společnost Cover King Group s.r.o. je evropským výrobcem laminátových nástaveb , zakrytí ložných ploch evropských pickupů , výrobcem laminátových  motorových člunů a rekreačních plavidel. Vice na www.cov er-king.eu , www.hardtopshop.cz , www.hardtopy.cz

" Cover King "-  je registrovaná ochranná známka pro Evropu

Naši partneři, uživatelé a Zákazníci

Převážnou většinu našich klientů tvoří importéři , dovozci a prodejní sítě vozů značek Mitsubishi, Nissan, Toyota, Mazda, Ford a dalších v České  Republice, na Slovensku, a v okolnich zemích EU.

Naše výrobky jsou uznané jako orginální příslušenství - importéry Mitsubishi (M Motors) a VW (IVG - Importér Volkswagen Group s.r.o.) pro Českou Republiku a můžete si je zakoupit v jejich dealerské síti.

Našim obchodním partnerem i prodejcem je společnost Laminus, kde můžete rovněž naše zboží zakoupit.

V Rakousku jsou naše výrobky distribuovány prostřednictvím našeho partnera  Style-X - www.style-x.at

Zároveň se zabýváme koncovým prodejem, montážemi a servisem našich výrobků koncovým zákazníkům z České Republiky a zemí EU.


Historie společnosti

V roce 2004/2005 jsme začali na našem trhu nabízet produkty německého výrobce Road Ranger . V této době byl pro nás dosti významný krok  změna modelových řad pickupů jednotlivých značek . Společnost Road Ranger měla  vážné problémy s dodacími lhůtami objednaných nástaveb a nás tato situace vedla obratit se na thajský trh. V polovině roku 2005 jsme uzavřeli distribuční smlouvy s thajskými výrobci nástaveb značek CARRYBOY a Avenger Top, které jsme po sléze jako výhradní distributor začali distribuovat na náš trh pod společností CARRYBOY CZ. V roce 2008 jsme z důvodů problémů s kvalitou thajských výrobků a důvodů logistických začali investovat do vlastního vývoje výroby. V druhé polovině roku 2008 jsme uvedli na trh náš modelově první námi vyrobený hardtop na staronově přichozí model vozu Nissan NP300. Diky zkušenostem, nasbíranými s prodejem  importovaných nástaveb výše zmíněných výrobců, se nám docela dobře daří inovovat naše vlastní výrobky a odstraňovat tak technické neduhy a problémy, které jsme byli nuceni řešit v minulosti s importovanými nastavbami. Zároveň s vývojem vlastní výroby v roce 2009 byla registrovaná ochranná známka COVER KING TOP pro EU na všechny naše výrobky a s tim to krokem souvisí i změna majetkové a podílnické struktury naší společnosti. Kde z důvodu vlastní výroby veškeré výrobní a obchodní aktivity přebírá současná společnost COVER KING GROUP s.r.o. Informace o našich technologiích výroby a novinkách ve výrobě najdete v sekci Novinky.www.cover-king.eu , www.hardtopy.cz